column

Zaparzacze herbaciane Tanoshi

Tanoshi Ofuro 楽しいお風呂, czyli radosna kąpiel to seria jednorazowych zaparzaczy do herbaty. Są to japońskie postacie, które każdy zna, przynajmniej ze słyszenia. Sumoka, Ninja, Gejsza, Samuraj, Manga oraz Salaryman, zabiegany japoński pracownik biurowy dotrzymają Wam doborowego towarzystwa w trakcie przerwy na herbatę w pracy lub podczas lektury ulubionej książki w zaciszu domowym.

 

Od jesieni zapraszamy na stronę internetową www.tanoshi.pl, gdzie znajdziecie sklep internetowy z artukułami wyposażenia wnętrz zaprojektowanymi przez prawdziwych Japończyków. W sprawie zamówień Tanoshi Ofuro prosimy o kontakt pod adresem sklep@tanoshi.pl lub do odwiedzenia straganu ze sztuką w Galerii Sztuki Warzywniak w Gdańsku Oliwie przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 25.

 

Tanoshi Ofuro sprzedawane jest w zestawach po 6 sztuk. Koszty wysyłki Pocztą Polską to 1,90 zł za list zwykły i 2,90 zł za list priorytetowy.

 

Cena za opakowanie z sześcioma różnymi postaciami - TANOSHI MIX to 15zł

Cena za opakowanie z sześcioma jednakowymi postaciami - TANOSHI Sumo, TANOSHI Ninja, TANOSHI Gejsza, TANOSHI Samuraj, TANOSHI Manga, TANOSHI Salaryman to 10zł.

 

Zapraszamy!